Hizmetlerimizi kullanarak, çerezlere bağlı kalmayı kabul etmelisiniz.   
Ok
   Daha fazla bilgi
Arayın
x
Arayın
Kategori Seçin
Şehir veya posta kodu
Çevre
 • Ara
 • Mesajlar
 • Favorilerim
 • İlan oluştur
 • İlanlarım
 • Tüm kategoriler
 • Profil ayarları
 • Hilfe
 • Yardım
Giriş Yapın
 
 
Miniilan
 
Kategori
Genel Bilgiler
Ek bilgi
Resimler ve video
Tanıtım
İlanı yayınlayın
Ücretsiz. Kolay. Bölgesel
Çevrede ara
+ İlan oluştur
Kullanım Koşulları

Şartlar ve Koşullar

1. Yasal Bilgi

 

1.1. Bu doküman ile www.miniilan.com web sitesi (bundan sonra “Web Sitesi” olarak adlandırılacaktır) ve miniilan Uygulamasının (bundan sonra “Uygulama” olarak adlandırılacaktır) kullanımını düzenleyen Şartlar ve Koşullar hakkında size bilgi vermek amaçlanmıştır.

 

1.2. Web Sitesi ve Uygulamanın sahibi site yöneticiler’dir (bundan sonra “miniilan”, “bizim” veya “biz” olarak adlandırılacaktır).

 

1.3. miniilan, türkiye kanunlarına uyan bir websitesidir.

 

1.4. Dilediğiniz zaman bizimle [email protected] adresi irtibat bilgisini kullanarak temasa geçebilirsiniz:

 

2. Amaç

 

2.1. Bu Şartlar ve Koşullar, bir pazar alanı ve ikinci el ürünler almak veya satmak isteyen kullancılara bir platform olan miniilan’nun sunduğu, işbu ürünlerin satışına aracılık ettiği Uygulamanın kullanımını kontrol altına almaktadır. Kişisel verilerinizin kullanımıyla ilgili bilgiler “Gizlilik Politikası”nda yer almaktadır.

 

2.2. Uygulama, Facebook sosyal ağına entegre edilebilir. Facebook Inc., miniilan’dan bağımsız bir firmadır ve Facebook tarafından oluşturulmuş ve yönetilen kendi gizlilik politikası mevcuttur.

3. Şartlar ve Koşullar’a erişim ve kabul

 

3.1. Uygulamaya veya Siteye giriş yaparak, kullanarak, indirerek veya erişerek, otomatik olarak bir Kullanıcı (bundan sonra “Kullanıcı” veya “siz” olarak adlandırılacaktır) sayılacaksınız ve bu da sizin Uygulamaya veya Web Sitesine eriştiğiniz veya kullandığınız anda miniilan tarafından yayınlanan sürümdeki Şartlar ve Koşullar’da belirtilen hükümlerin her birinin eksiksiz bir şekilde kabul edilmesini gerektirmektedir.

 

Bu nedenle lütfen Web Sitesini ve Uygulamayı her kullanma girişiminizde ve her zaman uygulanabilir olan tüm yasal metni dikkatlice okuyun.

 

3.2. Eğer mevcut Şartlar ve Koşulları kabul etmek istemiyorsanız lütfen Hizmetleri kullanmayın ve Uygulamayı cihazınızdan silin.

 

3.3. Web Sitesi veya Uygulamada sunulan belirli hizmetler Özel Şartlar ve Koşullara tabi olabilir, duruma bağlı olarak bu dokümanı tamamlayabilir ve/veya düzenleyebilir. Dolayısıyla bu türdeki Hizmetleri kullanmadan önce Özel Şartlar ve Koşulları dikkatlice okumalısınız.

 

3.4. miniilan, bu Şartlar ve Koşulları herhangi bir zamanda bildirim yaparak düzenleme hakkını saklı tutar, dolayısıyla bu Şartları düzenli olarak gözden geçirmeye ve her zaman mevcut sürümdeki zorunluluklara uymak ile yükümlüsünüz.

4. Mecburi Yaş

 

4.1. Web Sitesi ve Uygulama her özel durum için uygulanabilir mevzuatta olduğu gibi yetişkinlerin (18 yaş ve üzeri) kullanımı için amaçlanmıştır. Eğer bir yetişkin değilseniz, Uygulamayı indirme, bize kayıt olma ve hesap açmaya yetkiniz bulunmamaktadır. Eğer reşit değilseniz Hizmeti kullanmak için yasal velinizden izin almanız gerekmektedir. Bu durumda yasal veli, reşit olmayan kişinin gerçekleştireceği tüm eylemlerden sorumludur. Lütfen eğer reşit değilseniz ve yasal velinizin izni yoksa Web Sitesi kullanmayı durdurun ve Uygulamayı kaldırın.

 

4.2. Uygulanabilir kanunlar kapsamında bir yetişkin olduğunuzun garantisini veriyorsunuz. Bu konuda sağlamış olduğunuz bilginin gerçeği yansıtmadığı durumda miniilan, Kullanıcıların yaşlarını doğrulamak ile sorumlu değildir.

 

4.3. miniilan, herhangi bir zamanda sizinle temasa geçerek yaşınızı kanıtlamak için kimlik kartınızın veya eş değer bir belgenin fotokopisini isteyebilir. Eğer kimlik belgesini sağlamayı kabul etmezseniz, miniilan kullanıcı profilinizi kapatma hakkını saklı tutuar ve böylelikle hizmeti veya Uygulamayı kullanamayacaksınız.

 

4.4. Uygulama üzerinden herhangi bir türde ürünü satmak veya satın almak için reşit olmayan kullanıcıların uygun kanun kapsamında yasal velilerinden özel izin almaları gerekmektedir.

5. Bir hesap oluşturma

 

5.1. Uygulamanın belirli özelliklerini kullanmak veya erişmek için e-posta adresinizi veya Facebook hesabınızı kullanarak kayıt olmanız gerekmektedir. Yukarıda bahsedilen sosyal ağı kullanmanız durumunda seçmiş olduğunuz ilgili sosyal ağ hesabının gizlilik politikası gereğince miniilan’ya bazı bilgilere erişim ve kullanım hakkı vermiş olursunuz.

 

5.2. Uygulamadaki kayıt ve/veya giriş formunda karşılaşabileceğiniz şahsınız hakkındaki Üye hesap bilgisini kesin, güncel ve eksiksiz olarak sağlamayı kabul ediyorsunuz.

6. Hesabın güvenliği

 

Bir hesap açarak, kullanıcı adı ve parolanız altında gerçekleşen herhangi bir faaliyetten doğabilecek yükümlülüğü kabul ediyor ve üstleniyorsunuz. Kayıt işlemi sırasında oluşturmuş olduğunuz parolanın gizliliğini korumaktan siz sorumlusunuz. Bunu başkalarıyla paylaşamaz veya hesabınızın güvenliğini yok edecek veya zayıflatacak davranışlarda bulunamazsınız. Eğer parolanızın güvenliğinin ihlal edildiği hakkında bir bilginiz varsa, hesabınızı kurtarmak için derhal bizi bilgilendirmelisiniz.

7. Uygulamanın kurulumu ve çalıştırılması

 

7.1. miniilan, Uygulamanın kurulumu ve çalıştırılması için size bir izin verir.

 

7.2. Uygulamanın kurulumu ve çalıştırılması ücretsizdir.

 

7.3. Uygulamanın kurulumu ve çalıştırılması için izinleri kabul etmelisiniz. Zaman zaman miniilan bazı eylemleri yerine getirmek veya bazı özelliklerden faydalanmanız için ilave izinleri talep edebilir. Uygulamanın düzgün çalışması için gerekli olan bazı izinlerin verilmemesi, Hizmetlerin askıya alınmasına veya Uygulamanın kullanılamamasına yol açabilir.

8. Hizmet Özellikleri

 

8.1. Hizmet aşağıdaki eylemleri de içeren farklı eylemlere izin verir:

 

8.1.1. Diğer miniilan kullanıcılarına bilgi, resimler, fotoğraflar ve diğer kişisel bilgilerin paylaşımı.

 

8.1.2. Bir satıcı Kullanıcı olarak ürünleri satışa koymak ve satın almak veya ürün fiyatlarında pazarlık yapmak üzere bir alıcı Kullanıcı olarak teklif vermek.

 

8.1.3. Diğer miniilan kullanıcıları ile özel sohbet ve gelecekte uygulamaya sokulacak olan diğer yollar ile iletişime geçmek.

 

8.1.4. miniilan dışındaki diğer platformlarda veya sosyal ağlarda ürün tekliflerini paylaşmak.

9. Fikri mülkiyet hakları

 

9.1. miniilan.com, uygulama, yazılım, veri tabanı, ticari markalar ve diğer herhangi bir farklı işaretlerin, işlerdeki içeriklerin ve buluşların veya Uygulama ile ilgili içeriklerin ve bununla ilgili teknolojinin veya uygulamanın yayınlanması için gerekli olan ve alınan izinlerin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibidir.

 

9.2. Tasarım, uygulamalar, metin, resimler ve kaynak kodları dahil olmak üzere Uygulamaya ait olan içerikler, fikri ve sınai mülkiyet hakları tarafından korunmaktadır.

 

9.3. Bu uygulamanın içerikleri, kullanıcıların veri tabanları, ekran görüntüleri veya Web Sitesi miniilan’nun yazılı izni olmadan kullanılamaz, çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz veya herhangi bir biçimde iletilemez.

 

9.4. miniilan, satıcı Kullanıcıların ürün tekliflerindeki içeriklerinin fikri veya sınai mülkiyetiyle ilgili hiçbir sorumluluk üstlenmemektedir.

10. Sorumluluktan feragat etme

 

10.1. miniilan, alıcı ve satıcıların ikici el ürünlerini bir araya getiren bir platformdur. miniilan, platform üzerinden satılmakta olan veya satılmış olan ürünlerin sahibi değildir ve üzerinde kontrolü bulunmamaktadır ve özel olarak alıcılar ile satıcılar arasında gerçekleşen satışta bir taraf değildir ve Uygulama aracılığı ile Kullanıcıların sunduğu ürünleri gözden geçirmemektedir. Sonuç olarak miniilan, doğrudan ya da dolaylı olarak taraflar arasındaki herhangi bir anlaşmazlıktan sorumlu olmayacaktır.

 

10.2. Uygulama veya Web Sitesinde yayınlanan tüm ürün bilgileri satış yapan KULLANICI tarafından oluşturulmuştur ve yayınlanmaktadır. Dolayısıyla miniilan, satıcı Kullanıcılar tarafından yayınlanan resimler ve/veya açıklamaların aynılığını ve doğruluğunu garanti etmemektedir.

 

10.3. Hizmet Kullanıcıları arasında ortaya çıkan herhangi bir hak talebi veya ihtilaf, miniilan’a zarar vermeyecekleri taahhüdüyle kendi aralarında çözülmelidir.

 

10.4. miniilan hizmeti, platformun teknik olarak düzgün çalışması için elinden gelen tüm çabayı gösterir.

 

10.5. miniilan, içerik faaliyetinden ve/veya veri korunmasından veya Hizmet üzerinde dahil edilmiş bir bağlantı tarafından erişilebilecek diğer web sitelerine veya uygulamalarına atıfta bulunan diğer şartlardan, işbu siteler miniilan’ya ait olmadığı sürece sunulan benzer içerikten, hizmetlerden veya ürünlerden hiçbir şekilde sorumlu değildir. Web sitesinin veya Uygulamanın içerdiği bağlantılar, üçüncü taraf web sitelerine yönlendirebilir. miniilan, bu sitelerde görülebilecek, özellikle bilgilendirici sayılacak ve hiçbir şekilde üçüncü taraf ve miniilan arasında bir ilişki olduğunu ima etmeyecek olan içerikten, bilgilerden veya hizmetlerden dolayı hiçbir sorumluluk üstlenmeden Kullanıcının gezinmesini rahatlatmak için bunları dahil edebilir.

 

10.6. miniilan güvenlik önlemlerinin alınması için en yüksek düzeyde çaba gösterir fakat WEB SİTE erişimi için gerekli olan ve sadece Kullanıcının sorumluluğunda olan parolaların muhafazası ve kullanımı hakkında hiçbir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmez.

11. İkinci el ürünlerin garantisi

 

11.1. miniilan, miniilan Uygulaması kullanılarak satılan ürünlerde hiçbir sorumluluk kabul etmez ve garanti vermez. İşlem, özel olarak satıcı ve alıcı arasında kararlaştırılır ve gerçekleştirilir, miniilan sadece uygulamanın kullanımını sağlar.

12. Sorumluluk reddi

 

12.1. Kullanıcının Web Sitesi veya Uygulamaya erişimini sağlamak miniilan’nun virüs, solucan veya diğer zararlı teknik unsurları gözetleme zorunluluğu anlamına gelmemektedir. Herhangi bir durumda zararlı bilgisayar yazılımlarını saptamak için yeterli araçları bulundurma zorunluluğu sadece size aittir.

 

12.2. Web Sitesi veya Uygulamada sunulan hizmetlerin kullanımı esansında, yazılım ve diğer bilgisayar kullanıcıları veya üçünü taraflardan kaynaklı olarak oluşan zararlardan miniilan sorumlu değildir.

 

12.3. İletişim ağlarında meydana gelen hatalar ve bağlantı kopmalarından kaynaklı olarak Web Sitesi veya Uygulamanın sunduğu hizmetlerde oluşabilecek bekleme, iptal veya kesintilerin oluşturacağı herhangi bir zarardan miniilan sorumlu olmayacaktır.

13. Yasaklı ögeler

 

13.1. miniilan; yerel, eyalet, bölgesel, ulusal veya uluslararası seviyede herhangi bir uygulanabilir kanun, yasa, karar veya mevzuat kapsamında yasa dışı olan ögelerin listelenmesini ve satışını yasaklamaktadır.

 

13.2. İzin verilmeyen ürünlerin bazı örnekleri aşağıdaki gibidir:

 

   Ürünü açıkça göstermeyen fotoğraflar

   İnternet fotoğrafları, örneğin kullanıcı tarafından çekilmemiş fotoğraflar.

   Üçüncü tarafların ticari markalarını, telif haklarını veya herhangi diğer Fikri ve Sınai mülkiyet hakkını ihlal eden ürünler.

   Kolay bozulan ürünler (yiyecek v.b.) veya canlı hayvanlar.

   Reklamlar.

   Başka bir web sitesini, uygulamayı veya satıcıyı referans gösteren resim veya metin.

   Kusurlu veya düşük kalitedeki ürünler.

   Yasanın veya yasal kısıtlamaların ihlal edilmesi.

   “Ücretsiz” olarak listelenen, ancak eşantiyon olarak verilmesi istenmeyen bir ürün.

   Ürün ile ilgili gerçekçi olmayan fiyat belirtmek.

   Bir ürünün tekrarlanarak, birden fazla kez listelenmesi

   Aşağıdaki gibi özel olarak yasaklı olan diğer ürünler:

       Alkollü İçkiler

       Kan, Vücut Sıvıları ve Vücut Kısımları

       Hırsızlık Aletleri

       Numaralı gözlük ve lensler

       Kontrole tabi kimyasal maddeler (kadmiyum, cıva, asitler)

       Sahte paralar, pullar veya bozuk paralar

       Sahte Ürünler

       Kültürel ve Doğal varlıklar

       Kişisel bilgi içeren veri tabanları

       Elektronik Gözetleme Ekipmanları

       Ambargolu Mallar

       Kamu üniformaları, resmi üniformalar ve Ulaşım Üniformaları, Kimlikler ve Ruhsatlar

       Yasa dışı ilaçlar ve İlaç araç gereçleri

       Her türden yasa dışı hizmet ve ürün

       Hackleme araçları

       Tehlikeli Malzemeler

       Havai fişek, Tahrip edici ekipmanlar ve Patlayıcılar

       Kimlik Dokümanları, Kişisel Finansal Kayıtlar ve Kişisel bilgi (herhangi bir biçimde, e-posta listeleri dahil).

       Devlet kurumu tarafından verilmiş herhangi bir eşya, belge... vb.

       Yasa dışı faaliyeti teşvik eden veya gerçekleştiren ögeler

       Çekiliş Biletleri, Şans Oyunu Katılımı ve Kumar Makineleri

       Müstehcen Malzemeler ve her türlü Pornografi

       Her türden hakaret edici malzeme

       Böcek Öldürücüler

       Tamamen çıplaklık içeren resim veya görüntüler

       Polis ve Diğer Güvenlik Kuvvetlerinin Rozet ve Üniformaları.

       İç çamaşırı, mayo gibi hijyen riski olan ürünler ile cinsellik çağrışımı yapan kıyafetler

       Reçeteli ilaçlar ve Cihazlar

       Sağlık bildirimli ürünler

       Geri çağrılmış ürünler

       Hisse Senetleri ve Diğer Menkul Kıymetler

       Çalıntı Mal ve Mülk

       Tütün Ürünleri ve Elektronik Sigaralar

       Kullanılmış Kozmetikler

       Silahlar ve ilgili ürünler (örneğin ateşli silahlar, ateşli silah parçaları ve şarjörler, mühimmat, havalı tüfekler, göz yaşartıcı gaz, şok tabancası, sustalı bıçaklar ve dövüş sanatı silahları).

 

Bunlara ek olarak, miniilan yayınlanmasını uygunsuz bulduğu herhangi bir ürünü kaldırma hakkına sahiptir. İlkelerimiz çoğunlukla yasalara ve düzenlemelere dayanır; ancak bazı durumlarda, bir ürünün yayını ile ilgili kararı, kullanıcılarımızdan aldığımız tepkilere göre veririz. Özellikle tehlikeli veya hassas ürünlerin yayınlanmasında kendi takdirimizle karar alırız.

14. Kullanım kuralları

 

14.1. Web Sitesi ve Uygulama ile bunların içeriklerini ve hizmetlerini kanunlar, ahlak kuralları ve kamu düzenine uygun ve Şartlar ve Koşullara bağlı kalarak kullanacağınızı kabul ediyorsunuz. Ayrıca hizmetlerin ve/veya içeriklerin düzgün kullanımından yükümlüsünüz ve bunları, yasa dışı faaliyetler gerçekleştirmek veya üçüncü tarafların haklarını ihlal edecek şekilde suç oluşturmak ve/veya fikri ve sınai mülkiyet düzenlemesini ve uygulanabilir diğer tüm kanuni hükümleri ihlal etmek üzere kullanmamakla yükümlüsünüz.

 

14.2. Web Sitesi veya Uygulama aracılığı ile diğer Hizmet Kullanıcıları ile kurmuş olduğunuz iletişimden ve yüklemiş olduğunuz, gönderdiğiniz veya ilettiğiniz tüm içerikten sadece siz sorumlusunuz. Ayrıca üçüncü taraflar tarafından yüklenmiş olan içerik haklarını çiğnemeyeceğinizi de taahhüt ediyorsunuz.

 

14.3. Ek olarak, miniilan’nun hiçbir koşulda diğer kullanıcıları yönetmeyeceğini de kabul ediyor ve onaylıyorsunuz.

 

14.4. miniilan, kendi açık yazılı izni olmaksızın otomatikleştirilmiş yazılım ve Gönderi Araçlarının doğrudan veya dolayı olarak kullanımını yasaklamaktadır. İlaveten, başkalarının adına Gönderi Araçları ile içerik göndermek miniilan’nun yazılı izni veya lisansı olmadan yasaklanmıştır. Burada kullanıldığı şekliyle “Gönderi Aracı” terimi başkalarının adına İçerik gönderme sağlayan bir üçüncü taraf acente, hizmet veya aracı anlamına gelmektedir.

 

14.5. Yasalara, ahlak kurallarına, kamu düzenine ve buradaki Şartlar ve Koşullara aykırı olacak her türlü malzeme ve bilgileri (veri, içerik, mesaj, çizim, ses dosyaları, resim, fotoğraflar, yazılım v.b.) iletmemeyi, yaymamayı, vermemeyi ve üçüncü taraflara sunmamayı kabul ediyorsunuz. Aşağıdakileri kabul ediyorsunuz:

 

I.- Irkçı, yabancı düşmanı, pornografik veya insan haklarına karşı düşünülebilinecek olan içerik veya propagandayı girmeyeceğinizi ve yaymayacağınızı.

 

II.- Erişim sağlayıcılara, onun tedarikçilerine veya üçüncü taraf internet kullanıcılarının bilgisayar sistemlerine zarar verebilecek olan ağ veri programlarını kullanamayacağınızı ve yaymayacağınızı.

 

III.- Uluslararası anlaşmalar ile tanınan Temel haklar ve insan haklarını ihlal edecek olan herhangi bir bilgi, unsur veya içeriği yaymayacağınızı, iletmeyeceğinizi ve üçüncü taraflara sunmayacağınızı.

 

IV.- Yasa dışı veya adil olmayan reklam durumu oluşturan herhangi bir bilgi, unsur veya içeriği yaymayacağınızı, iletmeyeceğinizi ve üçüncü taraflara sunmayacağınızı.

 

V.- Bilgi alıcı kişileri yanlış yönlendirecek olan herhangi bir yanlış, doğru olmayan veya şüpheli içeriği yaymayacağınızı ve iletmeyeceğinizi.

 

VI.- miniilan veya üçüncü taraflara fikri ve sınai mülkiyet hakkını, patentleri, ticari markaları veya telif haklarını ihlal edecek herhangi bir bilgi, unsur veya içeriği yaymayacağınızı, iletmeyeceğinizi veya sunmayacağınızı.

 

VII.- miniilan veri tabanınını, taramama, dışarı aktarmama, toplamama, depolamama veya bu veritabanına erişmemeyi ya da miniilan reklam ve kullanıcı veri tabanının tümü ya da bir kısmını toplamayacağınızı.

 

14.6. miniilan’yu bu dokümanda belirtilen kuralların herhangi birisini ihlal etmeniz sonucu oluşan muhtemel tüm hak taleplerinden, para cezalarından, yaptırımlardan veya cezalardan dolayı zarar görmesini engelleyeceğinizi, miniilan’nun zararlar için tazminat talep etme hakkını saklı tutarak kabul ediyorsunuz.

 

14.7. miniilan, Web Sitesi ve Uygulamada gösterilen veri ve diğer içeriklerin kontrolü için en yüksek düzeyde çaba göstermektedir. Buna rağmen bir hata veya eksiklik belirlerseniz, bize [email protected] adresinden bildirmenizi rica ederiz. miniilan en kısa sürede size yanıt verecektir.

15. Uyarı ve kaldırma

 

Eğer telif hakkı ile korunan bir işinizin miniilan’da sizin onayınız olmadan yayınlandığını veya kişisel haklarınızın diğer kullanıcılar veya üçüncü taraflarca ihlal edildiğine inanıyorsanız bir ihlal bildirimi gönderebilirsiniz. Bu talepler sadece telif hakkı veya kişisel hak sahibi tarafından veya hak sahibinin yetkili kıldığı bir acente tarafından gerçekleştirilebilir. İhlal edildiği öne sürülen telif hakkı ihlali bildiriminin en hızlı ve kolay yolu, web formumuzdur: [email protected]

DMCA Bildirimi

 

Dijital Milenyum Telif Hakkı Yasası (DMCA) uyarınca Telif Hakkı Acentemize yazılı olarak aşağıdaki bilgiler ile bir bildirim gönderebilirsiniz (daha fazla bilgi için 17 U.S.C 512(c)(3)’e bakın):

 

   Telif hakkı sahibinin adına işlem yapmaya yetkili olan kişinin bir elektronik veya fiziksel imzası

   Telif hakkı olan işin veya kopyasının konumunun nerede olduğu gösteren URL (örn: web adresi veya ürün numarası) dahil olmak üzere, ihlal edildiğini iddia ettiğiniz telif hakkının bir tanımlaması

   Hizmet üzerinde ihlali yapıldığını iddia ettiğiniz malzemenin nerede olduğu gösteren özel konumu veya URL tanımlaması

   Adresiniz, telefon numaranız ve e-posta adresiniz

   Itiraz edilen kullanımın telif hakkı sahibi, acentesi veya kanun tarafından yetkilendirmediğini belirten bir iyi niyet inancınızı belirten bir açıklama

   Yukarıda bildirimde bulunduğunuz bilgilerin doğru olduğunu sizin telif hakkı sahibi veya sahibi adına yetkilendirilmiş işlem yapmaya yetkili olduğunuzu ve yalan beyan vermenin cezasını kabul ettiğinizi belirten bir açıklama

 

16. Maddelerin hükümsüzlüğü ve yetersizliği

 

Mevcut Şartlardaki herhangi bir madde tamamen veya kısmen hükümsüz veya yetersiz olarak açıklanırsa bu sadece hükümsüz veya yetersiz olarak düşünülen kısmı ve hükmü etkiler, böyle bir maddenin tamamen veya kısmen içerilmediği durumda Şartlar ve Koşulların tüm diğer kısımları aynen devam eder.

17. İlgili Yasa ve Yargılama

 

Bu şartlar ve koşullar Türkiye kanunlarına göre düzenlenmiş ve oluşturulmuştur. Şahsınız ve miniilan, ürün veya hizmet sunumunda Şartlar ve Koşullara tabi olarak ortaya çıkacak herhangi bir anlaşmazlıkta Türkiye mahkemelerine veya Tüketici Mahkemelerine veya tüketici ile anlaşmanız olduğu durumlarda ikamet ettiğiniz Tüketici Hakem Heyetine başvurmayı kabul eder.


Ücretsiz. Kolay. Bölgesel
Çiniciler Çarşısı | Kütahya Çiniciler Topluluğu

Bizi Takip Edin
Bülten
E-posta adresinizi girin ve daha fazla ilan kaçırmayın.
Abone olun. Gelen kutunuzu kontrol edin.
 
Email adresinizi girip Abone Ol butonuna tıkladığınızda verilerinizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Veri işleme hakkında daha fazla bilgi için Gizlilik Politikasına bakın.
Copyright © 2017 - 2021 Miniilan.
Tüm hakları saklıdır. Harici Belirlenmiş ticari markalar ve ilanlar sahiplerine aittir
 •   Deutsch
 •   Türkish
 •   English